Intensyviai regeneruojanti procedūra su vaisių rūgštimis. Gydo pažeistą, porėtą, randėtą bei pigmentuotą odą, mažina smulkias raukšleles. Po šios procedūros odos reljefas tampa pastebimai lygesnis, ji tampa švaresnė, skaistesnė ir patrauklesnė. Tinkama kaip paruošiamoji procedūra chirurginėms intervencijoms ar gydomoji po jų. Nustebinkite aplinkinius pastebimais pasikeitimais, patrauklesne, gražesne veido oda jau šiandien!

Procedūros trukmė: 45 min.

Kaina: 40 EUR

Procedūros eiga:

  • Oda nuvaloma itin švelniai valančiu Ultimate Repair Cleanser. Dėka unikalios sudėties (Biogen plant 15% ekstrakto ir pantenolio) itin švelniai pašalina makiažo likučius, purvą, negyvas odos ląsteles, skatina odos atsistatymo procesus, pagreitina stresą patyrusios odos normalizaciją.
  • Tam, kad pagerėtų veikliųjų medžiagų absorbavimas, oda švelniai nušveičiama naudojant Enyzme Cleanser (enzyminį valiklį) - tai švelnus biologinis šveitiklis, kuris neturi mechaninio eksfoliacinio poveikio. Pašalinamos negyvos odos paviršiaus ląstelės, bei atliekiniai metabolizmo produktai – proteinai ir aliejai.
  • Paskirstomas švelnus rūgštinis veido šveitiklis iš DR BABOR Skin Renewal AHA Peeling 10%. Tai odą jauninanti priemonė su glikoline rūgštimi, kurios pagalba švelniai pašalinamos negyvos odos ląstelės, pagreitinamas ląstelių dalijimasis ir atsinaujinimas. Optimizuojama odos struktūra, pašalinami gilūs nešvarumai, padidėja jos gebėjimas išlaikyti drėgmę. Oda atrodo lygesnė, gražesnė ir jaunesnė.
  • Oda nuraminama paskirstant DR BABOR Biogen Cellular Ultimate Calming serumą (Intensyviai raminantį ir regeneraciją aktyvinantį serumą), kuris nuramina bet kokį odos sudirgimą, paraudimą, tempimą ir niežėjimą akimirksniu, o efektas išlieka ilgam. Akivaizdžiai ir apčiuopiamai atpalaiduoja odą. Specialaus aktyviojo komplekso dėka, kuris gaunamas bio – technologinės sudėtingos procedūros metu cardiospermum, ežeinio ir saulėgrąžų žymiai pagerina odos apsauginio barjero savybes, užkerta kelią uždegimams ir sumažina jautrumą.
  • Procedūra užbaigiama paskirstant DR Babor Collagen Booster kremą. Tai revoliucinis, itin stipraus poveikio veido kremas, kuris savo poveikiu yra alternatyva hialurono injekcijoms. Unikalių veikliųjų medžiagų sintezės dėka šis kremas atkuria kolageno sintezę, atstato ir užpildo raukšleles iš vidaus bei neleidžia atsirasti naujoms. Veido oda tampa pastebimai elastingesnė, lygesnė, tvirtesnė, pagerėja jos atspalvis, bendra būklė. Jūsų paakių oda prisotinama Ultimate Perfecting Eye kremu, smulkios akių linijos bei raukšlelės užpildomos drėgme, kuri užrakinama odoje, sutvirtėja delikatus paakių audinys, dingsta įtempimas, linijos ir raukšlelės. Esant padidintam odos jautrumui ar dideliam sudirgimui gali būti paskirstytas DR Babor Biogen Cellular Ultimate Calming kremas.