Procedūra brandžiai, mišriai, į spuogelius linkusiai odai

Procedūros trukmė: 90 min.

Kaina: 55 EUR

     Procedūros eiga:

Brandesnio tipo oda reikalauja ypatingos priežiūros kasdien. Tokio tipo oda taip pat gali būti riebi bei linkusi į spuogelius, tokiu atveju jai reikėtų skirti dar daugiau dėmesio. Ši procedūra skirta žmonėms, kuriuos kamuoja dėl įvairių priežasčių (streso, aplinkos veiksnių, hormoninių pokyčių) atsiradę spuogeliai. Išsivaduokite ir vėl pasitikėkite savimi, džiaukitės gražesne, lygesne bei švaresne oda jau šiandien!

  • Oda švelniai ir itin kruopščiai nuvaloma švelniomis valomosiomis putomis Mild Cleanser Foam. Dėl savo ypatingos sudėties šios putos tinka mišrios ir/ar dehidratuotos odos priežiūrai, atstatomas drėgmės ir lipidų balansas. Oda puoselėjama jau valymo metu. Iškart po prausimo švelniomis putomis atliekamas tonizavimas naudojant Rose Toning Lotion, kurio sudėtyje esanti rožių esencija gerina mikrocirkuliaciją, aktyvina visus regeneracinius procesus. Veido oda švelniai nušveičiama Enzyme Peeling šveitikliu. Tai intensyvus, bet švelnus biologinis šveitiklis, be mechaninio eksfoliacinio poveikio, kuris gali iššaukti sudirgimus. Šveitiklis pašalina negyvas odos ląsteles ir metabolizmo atliekas, tokias kaip baltymai, odos riebalai. Taip pat švelnina ir glotnina odą. Oda dar kartą tonizuojama Rose Toning Lotion toniku.
  • Paakių oda puoselėjama paskirstant SE Anti–Wrinkle Eye Cream. Šis kremas atgaivina paburkusią, patamsėjusią, smulkių raukšlelių turinčią paakių odą. Metalinis kremo aplikatorius maloniai vėsina, švelniai masažuoja. Kremo sudėtyje esančios veikliosios medžiagos - peptidų kompleksas, alpinės rožės kamieninės ląstelės, hibiskuso esktraktas, organinis silicis, pantenolis ir vitaminas E - tai tik dalis veikliųjų medžiagų grandinės, kurie veikdami kartu duoda neįtikėtinus rezultatus. Paakių oda įgauna šviežumo, išnyksta sausumo raukšlelės, Jūs ir vėl galite džiaugtis jaunatviška išvaizda.
  • Veido oda paruošiama uždedant detoksikuojančią bei kolageno sintezę skatinančią kaukę Collagen Biomatrix Mask. Šios kaukės sudėtyje esančios veikliosios medžiagos padeda iš odos pasišalinti toksinams. Taip pat pagerėja produktų, kuriuos naudosime vėlesniuosiuose procedūros etapuose, veikliųjų medžiagų pasisavinimas.
  • Šiame etape oda prisotinama drėgme naudojant Hydra Plus Active koncentratą. Vėliau užtepamas 3D Lifting koncentratas, kuris itin stipriai patempia, išlygina odą. Mažose ampulytėse slypi didžiulė galia. Didžiulė veikliųjų ingredientų koncentracija duoda akivaizdžius rezultatus panaudojus jau pirmąjį kartą.
  • Visiškas kūno ir sielos atsipalaidavimas. Atliekamas taškinis veido masažas ant odos paskirščius Pure Purifying Anti–Aging kremą. Šis kremas yra unikalus produktas, skirtas brandžios, sausos ar raukšlėtos, nelygios, linkusios į spuogelius odos priežiūrai. Dėl ypatingų ingredientų, tokių kaip alpinės rožės kamieninės ląstelės, žalsvoji anikija, cinko druska, ryžių krakmolas, hialurono ir pieno rūgštys, Jūsų oda tampa lygesnė, atgauna sveiką išvaizdą, sureguliuojamas jos riebalų balansas, sumažėja spuogeliai. Oda tampa minkšta ir putli.
  • Procedūra užbaigiama paskirstant Anti Wrinkle paakių kremą ir Purifying Anti–Aging kremą. Jūsų oda yra veikiama antibakteriškai, taip pat jai suteikiamas priešraukšlinis poveikis. Po procedūros džiaugsitės jaunesne, švaresne ir patrauklesne veido oda.